info@visionsystems.sk     |   +421 2 6029 7887     |  

O spoločnosti

Firma Vision Systems, s.r.o. má mnoho ročné skúsenosti v oblasti kontroly kvality, automatizácie a vývoji softwarových a hardwarových riešení. Pôvodne sme pôsobili v rámci materskej spoločnosti KVANT spol. s r.o (od roku 1995), aktuálne ako dcérska spoločnosť Kvant group sme sa rozhodli budovať si vlastný brand Vision Systems v oblasti kontroly kvality.

Podarilo sa nám úspešne zrealizovať nespočetné množstvo projektov v rôznych oblastiach priemyslu. Sme tím mladých ľudí, ktorí žijú svojou vášňou k práci. Náš tím je zložený zo skúsených vývojárov softvéru, špecialistov na kamerové systémy a osvetlenie, elektrických a montážnych projektantov a technikov.

Pomáhame zákazníkom inovovať výrobu, dosahovať merateľné zvýšenie kvality a produktivity prostredníctvom automatizácie a skvalitňovania procesov. Našim cieľom je pomôcť zákazníkom zavádzať najmodernejšie metódy bezkontaktnej kontroly v 2D a 3D prostredí.

Lorem Ipsum

Lorem ipsum dolor sit amet, consetetur sadipscing elitr, sed diam nonumy eirmod tempor invidunt ut labore et dolore magna aliquyam erat, sed.

Referencie

Pozrite si ohlasy na naše riešenia. Spokojní klienti hovoria za nás.
Návrh a výroba testera na výrobnú linku. Tester sa integroval do dopravníku v procese výroby. Jednotlivé konštrukčné prvky (diery, drážky, hrany) sa kontrolujú bezkontaktne optickou cestou pomocou priemyselných kamier a na mieru vyvinutého osvetlenia. Modularita riešenia umožňuje v reálnom čase pridanie nového receptu v prípade rozšírenia portfólia výroby. Kontrola doskových dielov IKEA
Pacov, CZ
August, 2020
Upgrade CanAnalyze2 riešenia na mobilné zariadenie s podporou USB kamier. Riešenie je takto možné používať vo viacerých laboratóriách. Systém využíva metalografický mikroskop a priemyselnú digitálnu kameru na zosnímanie okraja plechovky. Software vyhodnocuje kritické parametre pre kontrolu kvality a generuje výstupné reporty. CanAnalyze2 mobile
Babice, CZ
Júl, 2020